Szkoła

32. FINAŁ WOŚP

Londyn, 24.01.2024

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

 

Tegorocznym celem Wielkiej Orkiestry są płuca po pandemii. 32. zbiórka ma za zadanie zasilić oddziały pulmonologiczne dla dzieci i dorosłych w nowy sprzęt do diagnostyki i rehabilitacji.

Nasza Szkoła już po raz kolejny gra razem z Orkiestrą !

Z tej okazji w najbliższą sobotę, 27ego stycznia, zapraszamy dzieci i rodziców na ukochane przez wszystkich pączki i drożdżówki. Sprzedaż rozpoczniemy o 8.45am na terenie szkoły.

Serdecznie zapraszamy Państwa również do naszej szkolnej kawiarenki, w której będziecie mogli wrzucić pieniążki do WOŚP-owych puszek, a przy okazji napić się doskonałej kawy lub herbaty i porozmawiać z członkami Zarządu Szkoły, którzy dla Państwa tę kawiarenkę poprowadzą.

Dla osób, które nie mogą do nas dołączyć w najbliższą sobotę, mamy link do e-skarbonki, który już działa! Poniższy link przeniesie Państwa bezpośrednio do niej. 

Kilka klas wyjeżdża w najbliższą sobotę do teatru. Pomyśleliśmy również o nich! Będziemy czekać na nich z puszką od 8.30am przy stacji Wimbledon, w miejscu ich spotkania – tak, aby każdy chętny do wpłacenia, miał okazję to zrobić i na wycieczkę pojechał już, dumnie prezentując orkiestrowe serduszko.

Cały zebrany w ten sposób dochód zostanie przekazany na WOŚP.

Zapraszamy wszystkich bardzo gorąco do wsparcia już 32-giej zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy !   

Dorota Lewis
Prezes Zarządu