Szkoła

Uroczyste zakończenie roku szkolnego - 29 czerwca 2024 r.

Londyn 26.06.2024

Drodzy Rodzice,

w najbliższą sobotę 29.06 kończymy rok szkolny 2023/24. Dzień zacznie się jak zwykle o godzinie 9.00 od spotkania w klasach, po czym uczniowie wraz z nauczycielami i wyznaczonymi rodzicami udadzą się do kościoła Sacred Heart na Edge Hill, London SW19 4LU.

O GODZINIE 11.30 ROZPOCZNIE SIĘ UROCZYSTA MSZA ŚWIĘTA, NA KTÓRĄ WSZYSTKICH PAŃSTWA ZAPRASZAM.

Po mszy świętej, w kościele pożegnamy uroczyście tegorocznych absolwentów. Są nimi:

Franciszek Augustyn, Izabel M. Bieżuńska, Christina Borek, Aleksander Bułkowski, Nicole M. Craik, Dominika Dąbkowska, Katherine L. El-Rif, Julia Fornal, Olivia Gierak, Julia Ignasiak, Karolina Kamionka, Rosanna Kiliszek, Filip Kleczyński, Natalia Konarska, Dominik K. Kopczyński, Stefan Kowalczyk, Mateusz Kubiak-Smalec, Angelina Kubica, Julia Kuras, Tatiana Kwiatkowska, Dominique M. Lewis, Dominic Lo, Damian Lutyński, Dominik Łaska, Dominik Łukaszewicz, Kinga Łysiak, Szymon Maciejczyk, Aleksander Mizera, Maximilian Muciuś, Olivia Nowakowska, Joseph O’Connor, Damian Rak, Hubert Skotnicki, Zuzanna Sobczyk, Sophie Stępniewski, Maja Szczęsna, Damian Traga, Marcel Traga, Luiza Thompson Bezerra, Natasha Tikoisuva, Daniel Wiktorek, Nicole Wójciak, Michał Zaborowski-Wawrzyniak, Emilian Zalewski.

Pożegnamy również księdza Sebastiana, który udaje się na inną placówkę oraz asystentów: panią Aleksandrę Wolińską i panią Agnieszkę Kłak. Dziękujemy im za oddaną pracę i życzymy powodzenia na polu zawodowym oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Po uroczystościach w kościele nauczyciele klas starszych rozdadzą uczniom świadectwa.

Dziękuję wszystkim Państwu za współpracę ze szkołą, przede wszystkim za wspieranie swoich dzieci w nauce, przygotowywanie ich do udziału w imprezach szkolnych, zachęcanie do brania udziału w konkursach i za Wasz udział w życiu szkoły. Tu szczególne podziękowania należą się tym, bez których nie bylibyśmy tak sprawnie funkcjonującą instytucją – członkom Zarządu na czele z panią prezes Dorotą Lewis, dyżurnym – pani Ani Karaśkiewicz, pani Sylwi i panu Robertowi, paniom prowadzącym szkolną bibliotekę. Wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w zorganizowanie festynu.

Do szkoły wracamy 14 września. Tymczasem życzę wszystkim wspaniałych wakacji i zasłużonego odpoczynku.

Z poważaniem,

Maja Brodzińska
Dyrektor Szkoły