Szkoła

Nasza szkoła na Easyfundraising

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do korzystania z prostej platformy Easyfundraising !

Zakupy online stały się w dzisiejszych czasach codziennością, a przy okazji, w bardzo prosty sposób, możemy wzbogacić budżet naszej Polskiej Szkoły.

W 2014 roku zostało założone konto szkoły na Easyfundraising. Zarząd Szkoły ciągle szuka nowych pomysłów na zbieranie dodatkowych funduszy na działalność naszej placówki.

Organizacja Easyfundraising www.easyfundraising.org.uk w bardzo prosty sposób stara się pomagać w zdobywaniu funduszy na cele charytatywne, a nasza szkoła jest instytucją charytatywną.

Pomoc polega wyłącznie na dodatkowym kliknięciu przy zakupach przez internet. Bardzo zachęcamy wszystkich rodziców, nauczycieli oraz przyjaciół szkoły do współpracy. Małym wysiłkiem możemy zebrać wiele dodatkowych funtów dla szkoły.

 

Biorąc pod uwagę, że w naszej szkole jest ponad 500 uczniów, można łatwo przeliczyć, jak duża mogłaby być to suma pod koniec roku szkolnego!  Pieniądze trafiają bezpośrednio na szkolne konto do budżetu szkoły. 

Pamiętajmy o zalogowaniu się na Easyfundrasing podczas codziennych zakupów internetowych! Skorzystaj z linku po prawej lub kodu QR poniżej i załóż konto.

 

Platforma Easyfundraising dostępna jest również w formie aplikacji na telefon:

Image   Image

Serdecznie zapraszamy do korzystania z tego sposobu pozyskiwania funduszy na rzecz naszej Szkoły i życzymy udanych zakupów !!!